پوستر جدیدی از فیلم Borderlands منتشر شد

به تازگی پوستری برای فیلم Borderlands اقتباسی سینمایی از بازی‌های ویدیویی منتشر شده است.

در رویداد CCXP در مکزیک پوستری برای فیلم لایو اکشن و اقتباسی از بازی‌های ویدیویی «بوردرلندز» منتشر شده که عبارت Chaos loves company روی آن نوشته شده و شخصیت‌های مختلف این مجموعه نیز در آن به چشم می‌خورند. این پوستر همچنین سلاح هر کدام از این شخصیت‌ها را نیز نشان می‎‌دهد.

اولین تریلر و پوسترهای فیلم «بوردرلندز» مدتی پیش پخش شده بودند و حالا پس از گذشت مدتی،‌ پوستری تازه برای این اثر سینمایی عرضه شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. مطمئنا تا زمان اکران این اثر سینمایی روی پرده سینماها در تابستان امسال نیز تریلرها و پوسترهای بیشتری از آن پخش خواهد شد.

فیلم borderlands
فیلم Borderlands

یکی از شخصیت‌های اصلی این مجموعه در این پوستر برجسته است و آن نیز شخصیت لیلیث با بازی کیت بلانشت است که یک شکارچی تنها و تک‌رو در پاندورا به شمار می‌رود و یکی از معدود سایرن‌ها نیز محسوب می‌شود. در بازی‌ها، شخصیت لیلیث یکی از شخصیت‌های قابل بازی بود و در بازی Borderlands 2 و Borderlands: The Pre-Sequel و همچنین بازی Borderlands 3 نیز جزو کاراکترهای برجسته به شمار می‌رفت.

از جمله دیگر بازیگران حاضر در این اثر سینمایی نیز می‌توان به کوین هارت در نقش رولند، جیمی لی کرتیس در نقش دکتر پاتریشیا تنیس، آریانا گریبلات در نقش تینی تینا، فلورین مونتینو در نقش کریگ و جک بلک در نقش کلپترپ اشاره کرد. الی راث این فیلم را کارگردانی کرده و در تاریخ ۹ اوت سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۱۹ مرداد ۱۴۰۳) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

منبع: comicbook

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *