ویدیوی جدید فیلم Godzilla x Kong: The New Empire هیولاهای زمین توخالی را نشان می‌دهد

به تازگی ویدیویی از فیلم Godzilla x Kong: The New Empire منتشر شده است که هیولاهای مختلفی را به تصویر می‌کشد.

با اکران فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» دنیای سینمایی هیولایی (Monsterverse) بیش از پیش هیجان‌انگیز و حماسی شده و حالا این اثر سینمایی قرار است به زودی به صورت دیجیتالی، بلوری و ۴K عرضه شود و در همین راستا نیز ویدیوی جدیدی از آن منتشر شده است.

این ویدیوی تازه منتشر شده با عنوان Monsters of Hollow Earth است و در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. این ویدیوی زیر دو دقیقه بینندگان را به داخل پادشاهی کونگ در زمین توخالی می‌برد و زیست‌شناسی این جهان ناشناخته و همچنین حیوانات درون آن را مورد بررسی قرار می‌دهد.

در فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» این دو تایتان غول‌پیکر یعنی کونگ و گودزیلا با یکدیگر اتحادی غیرمنتظره را ایجاد می‌کنند تا بتوانند در برابر تهدیدی بسیار بزرگ ایستادگی کنند، تهدیدی که از درون زمین توخالی است. این تهدید نه تنها خطری برای گودزیلا و کونگ به شمار می‌رود بلکه خطری برای بقای بشریت نیز است.

این اثر سینمایی همچنین بیشتر در درون خاستگاه و تاریخچه این تایتان‌ها عمیق می‌شود و رازهایی از جزیره جمجمه و فراتر از آن را آشکار می‌کند و در عین حال نیز نبردی حماسی را به نمایش می‌گذارد که در آن، سرنوشت این تایتان‌ها به سرنوشت بشریت گره خورده است.

تاریخ پخش نسخه دیجیتالی و بلوری فیلم Godzilla x Kong: The New Empire

نسخه دیجیتالی (WEB-DL) از فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» قرار است در تاریخ ۱۴ ماه مه سال ۲۰۲۴ میلادی (سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳) عرضه شود. این در حالی است که نسخه‌های بلوری آن در تاریخ ۱۱ ژوئن (سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳) منتشر خواهند شد.

منبع: collider

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *