مایکل کیتون از فیلم Beetlejuice 2 می‌گوید

این روزها رویداد سینماکان درحال برگزاری است و در جریان این رویداد، مایکل کیتون درباره این که طرفداران می‌توانند چه انتظاری را از Beetlejuice 2 داشته باشند گفت.

مایکل کیتون، تیم برتون و کاترین اوهارا در این رویداد نشستی را با صاحبان سالن‌های سینما داشتند و از فیلم جدید خود گفتند. مایل کیتون در این باره گفت:

فیلم خیلی خوبی است. اوایل نگران بودم که آیا دوباره می‌توانیم این کار را انجام دهیم یا نه. اما رفته رفته همه چیز بهتر شد. تیم بازیگری خوبی داریم و همه چیز بسیار بامزه خواهد بود.

تیم برتون این فیلم را براساس فیلمنامه‌ای نوشته‌ی آلفرد گاف و میلز میلار کارگردانی می‌کند. وینونا رایدر و جنا اورتگا نیز در این فیلم حضور دارند. وینونا رایدر همانند فیلم قبلی، نقش شخصیتی به اسم لیدیا را دارد که با دنیای پس از مرگ ارتباطاتی دارد و جنا اورتگا نقش دختر او را بازی می‌کند.

همچنین در این رویداد تریلری از این فیلم پخش شد. در این تریلر مایکل کیتون را می‌بینیم که درحال ترساندن شهروندی است که اصرار داد روحِ روبروی او یک توهم است.

داستان سری اول فیلم Beetlejuice درباره دو روح بود که می‌خواستند اهالی جدید خانه‌شان را بترسانند اما اشتباه بزرگی می‌کنند و از روحی به اسم Beetlejuice کمک می‌گیرند.

این دنباله با عنوان Beetlejuice Beetlejuice در تاریخ ششم سپتامبر (۱۶ شهریور) اکران خواهد شد.

منبع: Variety

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *