تمدید انیمه Solo Leveling برای فصل دوم | انتشار نخستین تریلر

انیمه کره‌ای و جذاب Solo Leveling که طی هفته‌های گذشته حسابی مورد توجه مخاطبین قرار گرفته بود، با انتشار تریلری برای فصل دوم تمدید شد.

پس از مدت‌ها انتظار بالاخره با آغاز سال ۲۰۲۴ میلادی شاهد پخش انیمه جذاب و هیجان انگیز Solo Leveling (تک‌رو) ساخته استودیو ای-۱ پیکچرز بودیم که طی هفته‌های گذشته حسابی مورد توجه مخاطبین قرار گرفت و بازخوردهای عموماً مثبتی را دریافت نمود. اثری که در ابتدا به عنوان یک وب ناول نوشته چوگونگ آغاز به کار کرد و به حدی از محبوبیت دست یافت که طرفدارانش برای سال‌های متوالی خواستار ساخت اقتباسی انیمه‌ای حول محور آن بوده‌اند.

در این انیمه با دنیایی آشنا می‌شویم که توسط موجودات ماورایی مورد حمله قرار گرفته و بشریت برای مقابله با آن‌ها به تعلیم افرادی تحت عنوان شکارچی رو می‌آورد. یکی از این شکارچیان که از قضا ضعیف‌ترینشان نیز محسوب می‌شود، سونگ جین‌وو نام دارد که در یکی از ماموریت‌ها تا مرز کشته شدن پیش رفته و توسط موجودی که به عنوان خدا معرفی می‌شود، صاحب توانایی‌های قابل توجهی گشته تا حدی که تبدیل به قدرتمندترین شکارچی انسان‌ها شده و وقایعی حماسی و شگفت‌انگیز را رقم می‌زند.

در حالی که پخش فصل نخست این اقتباس به تازگی پایان یافته، استودیو ای-۱ پیکچرز با توجه به بازخورد مخاطبین سریع دست به کار شده و تریلری را منتشر کرده که خبر از تمدید این انیمه برای فصل دوم می‌دهد. تریلری که در ادامه می‌توانید به مشاهده آن بپردازید.

در این تریلر نگاهی گذرا به وقایع مهم فصل نخست داریم؛ سلسله وقایعی که سونگ جین‌وو با به دست آوردن قدرت‌هایی مرگبار پشت سر گذاشت تا بتواند بشریت را از خطرات گوناگون در امان نگه دارد و حال زمان آن رسیده تا برای نجات جان مادرش بیش از پیش تلاش نماید.

در حال حاضر زمان پخشی برای فصل دوم Solo Leveling اعلام نشده است.

منبع: کامیک‌بوک

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *