بازیگران بیشتری به فصل دوم سریال Wednesday اضافه شدند + تیزر و تصویر

بازیگران برجسته و سرشناس بیشتری قرار است در فصل دوم سریال Wednesday محصول سرویس آنلاین نتفلیکس نقش‌آفرینی کنند.

سرویس آنلاین نتفیلکس به تازگی از تمام بازیگران اصلی و مهمان حاضر در فصل دوم سریال «ونزدی» رونمایی کرده است که همزمان با شروع فیلم‌برداری و تولید این فصل از سریال در ایرلند است. در رأس این گروه بازیگران نیز جنا اورتگا حضور دارد که بار دیگر نقش شخصیت اصلی داستان را بازی می‌کند.

بیلی پایپر در نقش شخصیتی به نام کاپری، استیو بوشمی در نقش شخصیتی به نام بری دورت، اوی تمپلتون، اوون پینتر و نوآ تیلور از جمله دیگر بازیگران اصلی حاضر در فصل دوم سریال «ونزدی» به شمار می‌روند. چهار بازیگر فصل اول یعنی کاترین زتا جونز در نقش مورتیشیا آدامز، لوئیس گازمن در نقش پدر ونزدی، آیزاک اودونز در نقش پاگزلی آدامز و لویاندا اوناتی لوئیس نیاوو در نقش ریچی سانتیاگو از جمله بازیگران فصل اول هستند که حضور بیشتری در فصل دوم خواهند داشت.

فصل دوم سریال wednesday
فصل دوم سریال Wednesday

فصل دوم سریال «ونزدی» همچنین به معرفی عضو جدیدی از خانواده آدامز یعنی گرندماما با بازی جوآنا لوملی می‌پردازد. این بازیگر در نقش مهمان در این سریال حضور دارد و فرد آرمیسن نیز بار دیگر در نقش عمو فستر حضوری کوتاه خواهد داشت. کریستوفر للوید که در فیلم‌های خانواده آدامز نقش عمو فستر را بازی کرده بود، در فصل دوم سریال حضوری کوتاه دارد.

از جمله دیگر بازیگران مهمان در فصل دوم سریال «ونزدی» نیز می‌توان به تندی نیوتن در نقش دکتر فیربرن، فرانسیس اوکانر، هیلی جوئل اوسمنت، هدر ماتارازو و جوناس سوتامو اشاره کرد. تیزر منتشر شده برای فصل دوم سریال «ونزدی» علاوه بر آشکار کردن بازیگران این فصل، معلوم می‌کند که عنوان اولین قسمت فصل دوم، Here We Woe Again نام دارد. در ادامه می‌توانید این تیزر را مشاهده یا دانلود کنید.

منبع: deadline

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *