انیمیشن سریالی X-Men ’97 نیامده رکورد زد

به نظر می‌رسد که استقبال از انیمیشن سریالی X-Men ’97 بر روی سرویس استریم دیزنی پلاس خارق العاده بوده است.

پس از مدت‌ها بالاخره انتظارات به پایان رسید و شاهد آغاز به کار انیمیشن سریالی X-Men ’97 به عنوان دنباله‌ای بر مجموعه خاطره انگیز X-Men: The Animated Series هستیم که در فاصله چند روز مانده به پخش، خالق خود یعنی بئو دمائو را از دست داد و اخراج وی از سوی سران استودیو مارول نه تنها واکنش‌های منفی بسیاری را به همراه داشت، بلکه موجب شد تا نگرانی‌هایی بابت کیفیت محصول نهایی شکل بگیرد.

با وجود اوضاع نه چندان امیدوار کننده دنیای سینمایی مارول و نگرانی‌ها حول محور کیفیت دنباله انیمیشن مردان ایکس، پخش قسمت‌های ابتدایی X-Men ’97 بر روی سرویس استریم دیزنی پلاس تبدیل به موفقیتی غیرمنتظره شده و طبق گزارشات منتشر شده، تنها در ۵ روز نخست تعداد بینندگانی بالغ بر بیش از ۴ میلیون نفر را به خود جذب کرده است. موفقیتی بی‌سابقه از سال ۲۰۲۱ میلادی برای کمپانی دیزنی و سرویس استریم آن‌ها که آخرین‌بار توسط انیمیشن سریالی دیگری به نام فصل نخست What If رقم خورده بود. مجموعه تعداد بینندگان X-Men ’97 باقی سریال‌های دیزنی پلاس نظیر Young Jedi Adventures و Iwájú را نیز با اختلافی چشم‌گیر پشت سر گذاشته است.

این انیمیشن سریالی ابرقهرمانی نظر مثبت منتقدین را نیز در پی داشته تا حدی که میانگین امتیاز ۹۷ را در راتن تومیتوز کسب کرده است. منتقد وبسایت کامیک‌بوک این مجموعه را به عنوان الگویی خطاب کرده که باقی ریبوت‌ها/دنباله‌ها باید از آن پیروی نمایند.

خوشبختانه باید گفت که پیش از اخراج بئو دمائو شاهد تکمیل پروسه ساخت فصل دوم X-Men ’97 توسط تیم وی بوده‌ایم.

منبع: کامیک‌بوک

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *