انتشار تریلر فیلم ترسناک The Exorcism با حضور راسل کرو

تریلر فیلم ترسناک و اهریمنی The Exorcism منتشر شده که راسل کرو را در قامت یک پدرو روحانی با اتفاقات ماورایی و مرگباری مواجه کرده است.

به نظر می‌رسد که راسل کرو علاقه شدیدی پیدا کرده تا ایفای نقش شخصیت‌های روحانی را در رویارویی با اهریمنان بر عهده بگیرد. در سال میلادی گذشته ایفای نقش در فیلم The Pope’s Exorcist (جن‌گیر پاپ) را بر عهده گرفت که با استقبال نسبی مخاطبین روبرو شد و حال امسال به سراغ نقش آفرینی مشابهی در ساخته مشترک مارک الکساندر فورتین و جاشوآ جان میلر تحت عنوان The Exorcism (جن‌گیر) رفته که نخستین تریلر از آن منتشر شده و وقایع مرگباری را به تصویر کشیده است.

در این فیلم با یک پدر روحانی به نام آنتونی میلر مواجه می‌شویم که زندگی پرفراز و نشیب و گذشته تیره و تاریکی را تجربه کرده است. حال به عنوان یک مرد روحانی به سر صحنه تولید فیلمی ترسناک دعوت می‌شود؛ فیلمی که او را با اتفاقات ماورایی و وحشتناکی روبرو کرده تا حدی که ایمانش به خدا را به چالش کشیده است. در این گیر و دار دخترش به عنوان تنها کسی محسوب می‌شود که می‌تواند او را از چنگ اهریمن نجات داده و از مرگ حتمی‌اش جلوگیری نماید.

در ادامه می‌توانید تریلر این فیلم ترسناک را مشاهده نمایید.

فیلم The Exorcism برای اکران در تاریخ ۷ ژوئن (۱۸ خرداد) برنامه ریزی شده است. توجه داشته باشید که این فیلم سنخیتی با The Pope’s Exorcist و دنباله احتمالی آن نداشته و پروژه‌ای کاملاً متفاوت محسوب می‌شود.

منبع: کولایدر

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *