اعلام وضعیت تولید فیلم Top Gun 3 با نقش آفرینی تام کروز

به نظر می‌رسد که پس از موفقیت غیرمنتظره فیلم Top Gun: Maverick ساخت فیلم سوم با حضور تام کروز و جوزف کوشینسکی شدت بیشتری پیدا کرده است.

فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) را می‌توان به عنوان یکی از مهمترین پروژه‌های سینمایی یک دهه اخیر هالیوود به حساب آورد؛ زیرا نه تنها کلاس درسی برای باقی فیلم‌سازان به شمار می‌رود که چگونه بتوانند تا پس از گذشت چندین دهه، دنباله‌ی آبرومند را تولید نمایند، بلکه با فروش ۱ میلیارد و ۴۹۵ میلیون دلاری‌اش به عنوان ناجی سینماها پس از دوران همه گیری ویروس کرونا نیز شناخته می‌شود که عملاً این حوزه را از ورشکستگی کامل نجات داد.

موفقیت بزرگ و غیرمنتظره دنباله فیلم تاپ گان در سال ۲۰۲۲ میلادی سبب شده تا کمپانی پارامونت پیکچرز خواهان ساخته شدن Top Gun 3 باشد. زیرا جری بروکهایمر به عنوان تهیه‌کننده این مجموعه با در مصاحبه با خبرگزاری اسکرین‌رنت از وضعیت تولید فیلم سوم خبر داده است. او اعلام کرده که تام کروز و جوزف کوشینسکی طی ملاقات‌های اخیری که با یکدیگر داشته‌اند، برای روایت داستان مورد نظرشان به توافق رسیده و تنها مسئله باقی مانده به زمان آغاز مرحله تولید مربوط می‌شود.

تام کروز حضور خواهد داشت. او شگفت انگیز است. ما با او اوقاتی را سپری کردیم و داستانی برای روایت داریم. جوزف کوشینسکی از ایده داستانی خارق العاده‌ای بهره می‌برد که نظر مثبت تام کروز را در پی داشته است. با این حال مشغله کاری وی بسیار زیاد بوده و نمی‌دانیم که پروسه تولید فیلم سوم در چه زمانی آغاز خواهد شد.

تام کروز در حال حاضر مشغول سپری کردن پروسه فیلم‌برداری ماموریت غیرممکن ۸ بوده و در عین حال قرارداد بزرگی را با کمپانی برادران وارنر به ثبت رسانده که خبر از تولید پروژه‌های مختلف سینمایی می‌دهد. با وجود چنین مشغله‌ای مشخص نیست که پروسه تولید فیلم Top Gun 3 در چه زمانی آغاز خواهد شد.

منبع: کامیک‌بوک

BADMAN

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *