کنفرانس توسعه‌دهندگان گوگل I/O در اردیبهشت برگزار خواهد شد

گوگل رسماً اعلام کرد که کنفرانس توسعه‌دهندگان I/O امسال آن در تاریخ 14 می (25 اردیبهشت 1403) برگزار خواهد شد. غول فناوری اغلب سرویس‌های جدیدی را در این کنفرانس معرفی می‌کند و حتی گاهی اوقات شاهد محصولات سخت‌افزاری جدیدی هستیم. معمولاً تیزرهایی برای دستگاه‌های پیکسل آینده نیز در آن وجود دارد.

مانند هر سال، گوگل زمان برگزاری رویداد خود را با چند پازل اعلام کرده است. این پازل‌ها در مجموع شامل 15 مورد می‌شوند و پس از کامل کردن تمام آن‌ها، گوگل اعلام می‌کند که کنفرانس توسعه‌دهندگان I/O سال 2024 چه زمانی برگزار خواهد شد و امسال نیز یک بار دیگر شاهد رویداد یک روزه خواهیم بود.

در این پازل‌ها، کاربران باید مسیری را تعیین کنند تا یک سنگ مرمر به مقصد مشخص‌شده برسد. شاید انجام این پازل ساده به‌نظر برسد، اما همانطور که گفتیم، باید 15 با این کار را انجام دهید تا بتوانید خودتان تاریخ برگزاری کنفرانس را مشاهده کنید. البته در حال حاضر افراد دیگری این پازل‌ها را تکمیل کرده‌اند تا تاریخ برگزاری کنفرانس گوگل I/O مشخص شود.

در حالی که I/O کنفرانس مخصوص توسعه‌دهندگان است، اما همیشه نکات جذابی برای مصرف‌کنندگان در آن وجود دارد. به‌عنوان مثال، در سخنرانی اصلی کنفرانس احتمالاً به برخی از ویژگی‌های آینده دستگاه‌های پیکسل و سیستم عامل اندروید اشاره خواهد داشت. همچنین غول موتور جستجو احتمالاً درباره جدیدترین پیشرفت‌های خود در زمینه هوش مصنوعی نیز اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

گوگل I/O اولین بار در سال 2008 به عنوان پلتفرمی برای ارتباط با جامعه توسعه‌دهندگان و تشویق آن‌ها برگزار شود و اکنون به یک رویداد سالانه موردانتظار در دنیای فناوری تبدیل شده است.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *