پروسه فیلم‌برداری The Accountant 2 با انتشار تصویری آغاز شد

بالاخره شاهد آغاز پروسه تولید فیلم اکشن The Accountant 2 با نقش آفرینی مجدد بازیگرانی نظیر بن افلک و جان برنثال هستیم.

پس از گذشت ۸ سال انتظار بالاخره نوبت ساخت دنباله‌ یکی از فیلم‌های اکشن و جنجالی دهه ۲۰۱۰ میلادی فرا رسیده است. فیلمی به نام The Accountant (حسابدار) با حضور بازیگران مشهور و تراز اول هالیوود نظیر بن افلک، جان برنثال و جی. کی. سیمونز که پس از پشت سر گذاشتن تاخیرهای گوناگون در سال ۲۰۱۶ به اکران در آمد و فروشی بالغ بر ۱۵۵ میلیون دلار را به ثبت رساند؛ فروشی که سبب شد تا روزنه‌ امیدی برای ساخت دنباله آن وجود داشته باشد.

حال امروز با انتشار تصویری در شبکه اینستاگرام شاهد آغاز پروسه فیلم‌برداری فیلم The Accountant 2 به کارگردانی و نویسندگی گاوین اوکانر و بیل دوبوک هستیم که باری دیگر بازیگران فیلم اصلی را در مرکز توجه داستان قرار داده تا وقایعی اکشن و دلهره‌آور را به تصویر بکشد.

پروسه فیلم‌برداری The Accountant 2 با انتشار تصویری آغاز شد - گیمفا

این دنباله که توسط استودیوهای آمازون ساخته می‌شود، حول محور ترور رئیس مریبث مدینا جریان دارد که به ناچار مجبور می‌شود تا با کریستینان وولف تماس برقرار کرده و از وی طلب کمک نماید. طلب کمکی که با اتفاقات مرگباری همراه شده و کریستیان مجبور می‌شود تا با برادر بی‌رحم و آدمکش خود یعنی برکس متحد شده و به تعقیب قاتلی بپردازد که می‌تواند رازهای بزرگ و مهمی را برملا نماید.

فیلم The Accountant 2 برای اکران در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه ریزی شده است.

منبع: کامیک‌بوک

تی‌تاپ طلایی

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *