ورود ۱۰ فروند کشتی حامل نهاده‌های دامی به کشور

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام خبر داد:

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از ورود ۱۰ فروند کشتی حامل نهاده دامی به بندر امام (ره) در دو ماهه نخست سال جاری خبر داد.

کد خبر : ۱۶۳۳۸۱

به گزارش ایبنا، حسین شیرزاد گفت: طی سال جاری ۱۰ فروند کشتی حامل نهاده‌های دامی به وزن ۶۷۵ هزار تن متعلق به شرکت پشتیبانی امور دام کشور وارد بندر امام خمینی (ره) شد که از این میزان دو کشتی کنجاله سویا به وزن ۱۲۴ هزار تن و یک کشتی ذرت به وزن ۶۶ هزار تن پهلو دهی و تخلیه شده است.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور اظهار داشت: همچنین ۴ فروند کشتی ذرت به وزن ۲۸۶ هزار تن و ۳ فروند کشتی کنجاله سویا به وزن ۱۹۹ هزار تن در نوبت پهلو دهی هستند.

وی با اشاره به اینکه پنج کشتی به مجموع ۱۹ هزار و ۳۲۶ تن حامل ذرت نیز در بندر انزلی تخلیه شده است گفت: ۱۲ کشتی نیز وارد بنادر مازندران (فریدون‌کنار و امیرآباد) شده است.

شیرازی اضافه کرد: به میزان ۳۵ هزار تن ذرت وارد بنادر مازندران شده که از این میزان ۳۰ هزار تن تخلیه و ۹ هزار تن در حال تخلیه است.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: طبق آخرین وضعیت واردات نهاده‌های دامی، بازار نهاده‌های کشور تا شش ماه آتی در آرامش کامل به سر خواهد برد.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *