نیا داکوستا در حال مذاکره برای ساخت دنباله فیلم ۲۸ Years Later است

فیلم ۲۸ Years Later دنباله‌ای برای فیلم اصلی است و حالا نیا داکوستا قرار است دنباله‌ای برای این فیلم تازه را کارگردانی کند.

فیلم اورجینال «۲۸ روز بعد» اثری ترسناک و علمی تخیلی بود که در سال ۲۰۰۲ میلادی به نویسندگی الکس گارلند و کارگردانی دنی بویل به روی پرده سینماها آمد و توانست به موفقیت قابل‌توجهی دست پیدا کند، موفقیتی که با گذشت این همه سال از اکران فیلم همچنان ادامه دارد.

حالا قرار است دنباله‌ای برای این فیلم اورجینال ساخته شود که «۲۸ سال بعد» نام دارد؛ این دنباله نیز در قالب دو اثر سینمایی ساخته خواهد شد که فیلم‌نامه هر دو فیلم را نیز الکس گارلند قلم خواهد زد. فیلم اول را نیز دنی بویل کارگردانی خواهد کرد. نیا داکوستا نیز در حال مذاکره برای برعهده گرفتن کارگردانی فیلم دوم است.

فیلم ۲۸ روز بعد 28 days later

با فیلم اول و دو دنباله در حال تولید از آن، یک سه‌گانه سینمایی جذاب برای کمپانی سونی ایجاد خواهد شد. کیلین مورفی که در فیلم اول نقش‌آفرینی کرده بود و در سال جاری میلادی نیز به خاطر نقش‌آفرینی در فیلم Oppenheimer توانست جایزه اسکار را به دست بیاورد، قرار است در این آثار تازه به عنوان تهیه‌کننده اجرایی فعالیت کند و احتمالا نیز در آن‌ها حضور خواهد داشت.

نیا داکوستا اولین تجربه کارگردانی خودش را با فیلم Little Woods در سال ۲۰۱۹ میلادی به دست آورد و در سال ۲۰۲۱ میلادی نیز فیلم Candyman را برای کمپانی یونیورسال و بلوم‌هاوس ساخت،‌ فیلم ترسناکی که دنباله‌ای برای فیلمی به همین نام محصول سال ۱۹۹۲ میلادی بود. او همچنین در سال گذشته فیلم The Marvels را برای استودیو مارول ساخته بود.

منبع: hollywoodreporter

ابومسلمali

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *