فیلم Dune: Part Three یک گام دیگر به ساخت نزدیک شد

گزارش‌های تازه حاکی از آن هستند که استودیوها مشتاق ساخت فیلم Dune: Part Three هستند.

فیلم Dune: Part Two به کارگردانی دنی ویلنوو اخیرا به روی پرده سینماها آمد و نه تنها توانست تحسین منتقدان و بینندگان را به دست بیاورد بلکه توانست در گیشه نیز عملکرد بسیار خوبی از خودش به جای بگذارد. از همین رو اشتیاق برای سومین فیلم این فرنچایز بسیار زیاد است، خصوصا پس از اینکه در پایان این فیلم برای ادامه داستان زمینه‌سازی‌هایی صورت گرفته است.

دنی ویلنوو اخیرا در مصاحبه تازه خودش به فیلم Dune: Messiah اشاره کرده و گفته که او قصد ندارد عجولانه به سراغ ساخت این اثر سینمایی برود. این در حالی است که طبق گزارش‌های تازه منتشر شده، دنی ویلنوو در حال مذاکره برای ساخت اقتباسی سینمایی بر اساس کتاب غیرداستانی Nuclear War: A Scenario است.

همچنین گزارش شده که دنی ویلنوو و کمپانی لجندری در حال توسعه سومین فیلم از فرنچایز «تل‌ماسه» هستند، فرنچایزی که بر اساس نوشته‌های فرانک هربرت است. دنی ویلنوو بیان کرده که برای شش سال است که او در حال کار روی این فرنچایز است و سعی کرده تا این دو فیلم را پشت سر هم بسازد اما به نظرش وقتش است تا اندکی از آن فاصله بگیرد. دنی ویلنوو گفته:

اگر قرار باشد که بار دیگر به این فرنچایز بازگردم، باید واقعی و مرتبط باشد. اگر قرار باشد که فیلم Dune: Messiah را بسازم، این اثر باید بهتر از فیلم دوم باشد. در غیر این صورت، آن را نخواهم ساخت.

منبع: comicbook

Pop_Star

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *