شوخی با تخت آهنین در پوستر جدید سریال Knuckles

پوستر جدیدی از نخستین اسپین‌آف دنیای سونیک در قامت یک مجموعه تلویزیونی به نام Knuckles منتشر شده که با Game of Thrones شوخی کرده است.

تنها چند هفته زمان باقی مانده تا شاهد نخستین اسپین‌آف از دنیای سینمایی سونیک کمپانی پارامونت پیکچرز باشیم. در حالی که این کمپانی در جریان برگزاری مراسم سینماکان ۲۰۲۴ و پشت درهای بسته نمایش مفصلی از Sonic the Hedgehog 3 (سونیک خارپشت ۳) را به معرض نمایش گذاشت، به زودی می‌توانیم شاهد ماجراجویی‌های ناکلز در سریالی به همین نام تحت عنوان Knuckles باشیم.

این مجموعه تلویزیونی ۶ قسمتی که به صورت همزمان تماما از طریق سرویس استریم پارامونت پلاس در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت، پلی ارتباطی بین وقایع سونیک خارپشت ۲ و ۳ بوده و تلاش ناکلز را برای به چالش کشیدن قدرت‌هایش همراه با معاون کلانتر به نام وید ویپل را به تصویر کشیده است؛ مسئله‌ای که او را با شخصیت‌ها و اتفاقات جدیدی روبرو خواهد کرد.

حال امروز پوستری از این سریال مورد انتظار منتشر شده که شخصیت ناکلز را بر روی تخت آهنینی مشابه به Game of Thrones نمایش داده است. پوستر جذاب و زیبایی که در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

شوخی با تخت آهنین در پوستر جدید سریال Knuckles - گیمفا

مجموعه تلویزیونی Knuckles با صداپیشگی ادریس البا در تاریخ ۲۶ آوریل (۷ اردیبهشت) از طریق سرویس استریم پارامونت پلاس آغاز به پخش خواهد کرد.

منبع: کولایدر

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *