سینماکان: انتشار نخستین تصاویر رسمی Captain America: Brave New World

پس از مدت‌ها انتظار بالاخره به لطف برگزاری مراسم سینماکان سال ۲۰۲۴ میلادی می‌توانیم نخستین تصاویر رسمی از فیلم Captain America: Brave New World را شاهد باشیم.

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین فیلم‌های پیش رو دنیای سینمایی مارول به Captain America: Brave New World (کاپیتان آمریکا: دنیای نو شگفت‌انگیز) مربوط می‌شود که به عنوان چهارمین فیلم حول محور قهرمان نمادینی همچون کاپیتان آمریکا، پس از وقایع مجموعه تلویزیونی فالکون و سرباز زمستانی، ماجراجویی‌های سم ویلسون با نقش آفرینی آنتونی مکی را به تصویر خواهد کشید که با وقایع و تهدیدات مختلفی دست و پنجه نرم می‌کند.

اثری که پروسه تولید و فیلم‌برداری آن بارها دستخوش تغییرات بنیادی شده و حال در جریان برگزاری مراسم سینماکان، تریلری پشت درهای بسته برای مخاطبینی محدود به نمایش در آورده است. نکته حائز اهمیت این فیلم به حضور هریسون فورد مربوط می‌شود که طبق تریلر به نمایش در آمده، در قامت تاندربولت راس با سم ویلسون در کاخ سفید ملاقات کرده و با یکدیگر درباره ظاهر جدیدشان (که اشاره‌ای به جایگزینی هریسون فورد با ویلیام هرت فقید دارد) شوخی و مزاح می‌کنند.

اگرچه که فعلا نمی‌توانیم شاهد تریلر منتشر شده باشیم اما استودیو مارول برای نخستین‌بار ۲ تصویر رسمی از دنیای نو شگفت‌انگیز را منتشر کرده که می‌توانیم شاهد لباس جدید کاپیتان آمریکا باشیم.

آنتونی مکی در صحبت‌های خود اشاره کرده که این فیلم زمینه را برای اتفاقاتی جدید مهیا کرده و به نوعی حکم یک بازنگری در دنیای سینمایی مارول را خواهد داشت و آن‌ها سعی داشته‌اند تا همان کاری را انجام دهند که پیشتر Captain America: The Winter Soldier موفق به رقم زدن آن شده بود. نمایش جنبه‌های سیاسی و پشت پرده MCU که فساد دولت‌ها را مورد کنکاش قرار می‌دهد.

فیلم Captain America: Brave New World برای اکران در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن ۱۴۰۳) برنامه ریزی شده است.

منبع: کامیک‌بوک

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *