رده سنی فیلم مورد انتظار Alien: Romulus اعلام شد

تازه‌ترین فیلم از فرنچایز بیگانه تحت عنوان Alien: Romulus رده سنی خود را برای اکران دریافت نموده که می‌تواند جلب نظر طرفداران قدیمی‌اش را به همراه داشته باشد.

فرنچایز بیگانه در دهه ۱۹۷۰ میلادی کار خود را به کارگردانی ریدلی اسکات آغاز نمود و خیلی سریع تبدیل به یکی از پرطرفدارترین فرنچایزهای ژانر وحشت و علمی تخیلی سینمای هالیوود شد که آخرین‌بار ۷ سال پیش به استقبال طرفدارانش آمد و حال پس از استراحتی طولانی مدت با فیلم جدیدی به نام Alien: Romulus (بیگانه: رومولوس) بازگشته تا وقایع هیجان انگیز جدیدی را به تصویر بکشد. اثری که توسط فده آلوارز کارگردانی شده و از بازیگرانی نظیر کیلی اسپینی، ایزابلا مونر و دیوید جانسون بهره می‌برد.

در این فیلم شاهد روایت داستانی بین وقایع Alien سال ۱۹۷۹ و Aliens سال ۱۹۸۶ هستیم؛ جایی که گروهی از فضانوردان جوان در حالی که مشغول سپری کردن ماموریتشان حول محور کاوش یک سفینه فضایی هستند، با اتفاقات غیرمنتظره‌ای روبرو شده و مجبور می‌شوند تا برای بقای خود با موجود فضایی مرگباری دست و پنجه نرم نمایند.

مسئله رده سنی برای فیلم جدید از فرنچایز بیگانه موجب نگرانی طرفداران شده بود که طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، می‌تواند موجبات آسودگی خیال آن‌ها را فراهم نماید. زیرا به صورت رسمی اعلام شده که Romulus از رده سنی بزرگسال (R-rated) بهره برده و حاوی سکانس‌های وحشتناک و خونینی خواهد بود.

فیلم Alien: Romulus به تهیه‌کنندگی ریدلی اسکات برای اکران در تاریخ ۱۶ اوت (۲۶ مرداد) برنامه ریزی شده است.

منبع: دایرکت

kingp

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *