رابرت داونی جونیور آماده بازگشت به نقش مرد آهنی است

رابرت داونی جونیور به تازگی بیان کرده که آماده بازگشت به نقش مرد آهنی و دنیای سینمایی مارول است.

شخصیت تونی استارک ملقب به مرد آهنی فقط با رابرت داونی جونیور شناخته می‌شود و سخت است که این دو را جدا از یکدیگر تصور کرد. در حقیقت، رابرت داونی جونیور با نقش‌آفرینی خودش در نقش مرد آهنی در سال ۲۰۰۸ میلادی توانست به خوبی دنیای سینمایی مارول را راه‌اندازی کند.

این در حالی است که فیلم Avengers: Endgame در سال ۲۰۱۹ میلادی داستان این شخصیت را به یک نقطه پایانی رساند. با وجود اینکه بسیاری از افراد این را بهترین پایان برای داستان این شخصیت می‌دانند اما برخی دیگر دوست دارند که بار دیگر رابرت داونی جونیور را در نقش مرد آهنی شاهد باشند.

حالا نیز در مصاحبه‌ای تازه با رابرت داونی جونیور این بازیگر بیان کرده که خوشحال می‌شود بار دیگر در این نقش بازی کند. نقش تونی استارک حرفه بازیگری رابرت داونی جونیور را احیا کرد و باعث شد تا این بازیگر به شهرت بسیار زیادی دست پیدا کند و در ادامه به سراغ آثار برجسته دیگری نیز برود.

فیلم avengers endgame
فیلم Avengers: Endgame

وقتی از رابرت داونی جونیور درباره احتمال بازگشتش به این نقش سوال شده، او هیچ تردیدی نکرده و به سرعت پاسخ داده که از این اتفاق خوشحال خواهد شد چراکه این نقش بخشی جدایی‌ناپذیر از دی‌ان‌ای وی است و این نقش او را انتخاب کرده است. رابرت داونی جونیور همچنین بیان کرده که او کاملا به کوین فایگی اعتماد دارد و گفته:

من همیشه گفتم که هیچ وقت علیه کوین فایگی شرط‌بندی نکنید چرا که می‌بازید. او میزبان شرط‌بندی است و میزبان همیشه برنده است.

منبع: collider

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *