دردسرسازی مینیون‌ها برای بسکتبالیست معروف در ویدیو جدید Despicable Me 4

ویدیو تبلیغاتی جدید و جذابی از انیمیشن Despicable Me 4 منتشر شده که دردسرسازی مینیون‌ها برای نیکولا یوکیچ صربستانی را نمایش داده است.

چهارمین انیمیشن از مجموعه من نفرت‌انگیز تحت عنوان Despicable Me 4 ساخته استودیو موفق سال‌های اخیر هالیوود یعنی ایلومینیشن و به کارگردانی کریس رناد تا چند ماه دیگر بر پرده سینما اکران خواهد شد تا شاهد جنبه متفاوت و دیده نشده‌ای از زندگی ابرشرور سابق به نام گرو با صداپیشگی استیو کرل باشیم که حال صاحب فرزند شده و از مسئولیت‌های سنگینی بهره برده است؛ گرویی که به مانند همیشه موجودات زرد رنگ و دوست داشتنی مینیون‌ها را با خود به همراه خواهد داشت که استاد خرابکاری‌های دیوانه‌واری در طول آثار این مجموعه بوده‌اند.

حال در اقدامی تحسین برانگیز استودیو ایلومینیشن ویدیو تبلیغاتی جذابی را برای من نفرت‌انگیز ۴ تدارک دیده است. ویدیویی با حضور بسکتبالیست معروف صربستانی یعنی نیکولا یوکیچ ۲۹ ساله که مینیون‌ها او را با گرو اشتباه گرفته و به جانش افتاده‌ و در سکانسی کوتاه اتفاقی مفرح را رقم زده‌اند. در ادامه می‌توانید این ویدیو زیبا را تماشای کنید.

انیمیشن Despicable Me 4 با حضور صداپیشگانی نظیر کریستن ویگ، ویل فرل و جوئی کینگ برای اکران در تاریخ ۳ ژوئیه (۱۳ تیر) برنامه ریزی شده است.

منبع: کولایدر

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *