تولید انیمه‌ی The Darwin Incident

شرکت TOHO به صورت رسمی خبر تولید انیمه‌ی اقتباسی از مانگای The Darwin Incident اثر شون یومزاوا را اعلام کرد.

مانگای The Darwin Incident (حادثه‌ی داروین) که توسط شون یومزاوا خلق شده است؛ از سال ۲۰۲۰ در مجله‌ی Monthly Afternoon شرکت کودانشا منتشر می‌شود. این مانگا روایتگر داستان یک هیبرید بین انسان و شامپانزه به نام چارلی است که در آزمایشگاه به دنیا آمده است. این موجودات که نیمه انسان و نیمه شامپانزه هستند تحت عنوان هیومنزی شناخته می‌شوند.

چارلی توسط یک خانواده به سرپرستی گرفته می‌شود و رشد می‌کند. او در پانزده سالگی و زمانی که به دبیرستان می‌رود؛ اولین دوست واقعی خود به نام لوسی که یک دختر گوشه‌گیر ولی باهوش است را می‌یابد. با این حال همه‌چیز از زمانی پیچیده می‌شود که یک گروه حامی حیوانات که پیش‌تر مادر واقعی او را از آزمایشگاه فراری داده بودند؛ متوجه حضور چارلی می‌شوند.

شرکت TOHO به همرا خبر اعلام تولید انیمه‌ی The Darwin Incident پوستری را منتشر کرده است که شما در بخش زیر می‌توانید آن را تماشا کنید.

the darwin incident anime announcement poster

همچنین شون یومزاوا خالق این اثر، با انتشار طراحی جدیدی از کاراکترهای این مانگا از خبر تولید انیمه‌ی The Darwin Incident استقبال کرد و نوشت:

همانند خالق این اثر، تیم تهیه‌کننده و صداپیشگان به این سری بسیار متعد هستند. من تضمین می‌کنم که این یک انیمه‌ی خارق‌العاده خواهد شد.

شما می‌توانید تصویر خلق شده توسط شون یومزاوا که خود وی به مناسبت خبر تولید انیمه‌ی The Darwin Incident منتشر کرده است را در بخش زیر تماشا کنید.

the darwin incident manga

هنوز اطلاعات بیش‌تری از این اثر منتشر نشده است.

منبع: Animecorner

Mariomanهالک ایرانی

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *