تمدید سریال Fallout برای فصل دوم + اعلام بودجه

مجموعه تلویزیونی Fallout که اقتباسی از بازی‌های ویدیویی به همین نام می‌باشد، پیش از پخش فصل نخست برای فصل دوم تمدید شده است.

کمپانی بزرگ و ثروتمند آمازون در طی سال‌های اخیر خالق برخی از گران قیمت‌ترین سریال‌های تاریخ مدیوم تلویزیون بوده است. مجموعه‌های تلویزیونی جاه‌طلبانه‌ای نظیر چرخ زمان، پسران و در نهایت ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت که به تنهایی هر قسمت از آن بین ۶۰ تا ۱۰۰ میلیون دلار برای این غول سرویس استریم هزینه در بر داشته است. کمپانی محبوبی که این بار به سراغ اقتباسی از بازی‌های ویدیویی پرطرفدار و جذابی تحت عنوان Fallout (فالوت) رفته تا سریالی مورد انتظار از آن را تولید نماید؛ سریالی که به زودی و در تاریخ ۱۱ آوریل (۲۳ فروردین) از طریق سرویس استریم آمازون پرایم در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

در حالی که ۳ روز دیگر شاهد پخش فصل نخست Fallout خواهیم بود، فصل دوم این مجموعه تلویزیونی به لطف ارائه گزارش سازمان کمیسیون ایالت کالیفرنیا تمدید شده است. گزارشی که خبر از اختصاص ۲۵ میلیون دلار اعتبار مالیاتی به تولید فصل دومی می‌دهد که قرار است بخش اعظمی از آن در کالیفرنیا ضبط و فیلم‌برداری شود. به صورت کلی نیز این سازمان ۱۵۲ میلیون دلار به چندین و چند مجموعه تلویزیونی اختصاص داده که برخی از آن‌ها شامل Dr. Odyssey و Grotesquerie می‌شوند.

فصل نخست که بخش اعظمی از پوسه تولید خود را در نیویورک و یوتا پشت سر گذاشته، بیشترین بودجه را نسبت به باقی نمایش‌ها کسب نموده و ۱۵۳ میلیون دلار دریافت کرده است. همچنین باید اشاره کرد که کمپانی آمازون برای ساخته دیگر خود به نام Task Force مبلغ ۱۴.۶ میلیون دلار و برادران وارنر به ترتیب برای Latitude و The Pitt مبالغ ۲۰.۲ و ۱۲.۲ میلیون دلار از بابت اعتبار مالیاتی صاحب سرمایه شده‌اند.

ایالت کالیفرنیا برای جذب تولید کنندگان و سرمایه‌گذاران رقابت شدیدی را با باقی ایالت‌های کشور آمریکا و حتی دیگر کشورهای حوزه تولید فیلم و سریال آغاز کرده است. بدین صورت که سالانه چیزی بالغ بر ۳۳۰ میلیون دلار به عنوان اعتبار برای سازندگان در نظر گرفته می‌شود که ۵۷ درصد برای آثار تلویزیونی و ۴۳ درصد برای آثار سینمایی اختصاص می‌یابد.

پروسه فیلم‌برداری فصل دوم مجموعه تلویزیونی Fallout در ماه سپتامبر امسال آغاز خواهد شد.

منبع: ورایتی

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *