تقابل انتقام‌جویان با زنومورف‌ها در کمیک‌ها

به تازگی اعلام شده که یک کمیک کراس‌اور میان انتقام‌جویان از مارول و زنومورف‌ها از فرنچایز Aliens ساخته خواهد شد.

استودیو مارول قرار است در سال جاری میلادی فیلم بسیار مورد انتظار Deadpool & Wolverine را به روی پرده سینماها بیاورد و بسیاری از طرفداران مشتاقانه منتظر این اثر سینمایی هستند. این در حالی است که فیلم جدیدی از فرنچایز «بیگانه» با عنوان Alien: Romulus ساخته فده آلوارز نیز قرار است به روی پرده سینماها بیاید.

این دو فرنچایز برجسته و نمادین تنها در دنیای سینما با یکدیگر رقابت نمی‌کنند چراکه به تازگی اعلام شده است که در کتاب‎‌های کمیکی به نام Marvel’s Aliens vs. Avengers، زنومورف‌ها قرار است با قدرتمندترین قهرمانان روی زمین یعنی انتقام‌جویان مقابله کنند.

حالا نیز تصویری از جلد این کتاب‌های کمیک منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید. این مجموعه کمیک تازه توسط جاناتان هیکمن ساخته شده و اسد ریبیک که در کمیک Marvel’s Secret Invasion کار کرده نیز آن‌ها را ترسیم کرده است.

تقابل انتقام‌جویان با زنومورف‌ها در کمیک‌ها

خلاصه داستان رسمی منتشر شده برای این کتاب‌های کمیک به این شرح است:

زنومورف‌ها به زمین رسیدند. این موجودات در اینجا با سیاره‌ای پر از ابرقهرمانان مواجه شدند و حالا باید با یکدیگر به تقابل بپردازند. کدام یک زودتر از دیگری شکست خواهد خورد؟

این برای اولین بار نیست که زنومورف‌ها از فرنچایز «بیگانه» با شخصیت‌های دیگری از فرنچایزهای دیگر تقابل دارند. جدای از نبردهای برجسته آن‌ها با The Predators، این موجودات قبلا با شخصیت‌هایی از دنیای دی‌سی همچون بتمن و سوپرمن مبارزه کردند. با این وجود، این برای اولین بار است که در کتاب‌های کمیک، آن‌ها با شخصیت‌های مارول مبارزه می‌کنند.

اولین نسخه از کتاب کمیک Aliens vs. Avengers قرار است در تاریخ ۲۴ ژوئیه سال ۲۰۲۴ میلادی (دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳) عرضه شود.

منبع: collider

Pop_Star

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *