تصویر جدید انیمیشن Inside Out 2 شخصیت جوی را نشان می‌دهد

به تازگی تصویری از انیمیشن مورد انتظار Inside Out 2 منتشر شده که شخصیت جوی در داخل سیستم اعتقادی رایلی را نشان می‌دهد.

استودیو انیمیشن‌سازی پیکسار از جمله استودیوهای موفق به شمار می‌رود و حالا امیدوار است که با انیمیشن سینمایی «درون و بیرون» بار دیگر به اوج بازگردد، انیمیشنی که دنباله‌ای بسیار مورد انتظار برای انیمیشن «درون و بیرون» محصول سال ۲۰۱۵ میلادی به شمار می‌رود.

این انیمیشن سینمایی تازه بار دیگر با صداپیشگی ایمی پولر در نقش جوی یا شادی است که یکی از احساسات اصلی در ذهن رایلی با صداپیشگی کنزینگتون تالمن به شمار می‌رود. حالا تصویری تازه از سوی مجله امپایر منتشر شده که شخصیت جوی را نشان می‌دهد، شخصیتی که سعی دارد تا با این واقعیت کنار بیاید که رایلی در حال تبدیل شدن به یک نوجوان است.

انیمیشن inside out 2
انیمیشن Inside Out 2

این تصویر جوی را نشان می‌دهد که با حسرت در حال تماشای چیزی است و گویی در دستش دارد که به او اجازه می‌دهد تا بخش‌هایی از جهان پیرامونش را شاهد باشد. در پشت سر او نیز شخصیت غم با صداپیشگی فیلیس اسمیت قرار دارد که بر خلاف نامش، شوکه یا گیج به نظر می‌رسد.

برخلاف فیلم قبلی، انیمیشن «درون و بیرون ۲» قرار است به چیزی در ذهن رایلی بپردازد که به عنوان سیستم اعتقادی شناخته می‌شود. علاوه بر صداپیشه‌های انیمیشن اصلی همچون لوئیس بلک در نقش خشم، تونی هیل در نقش ترس، لیزا لاپیرا در نقش انزجار، بازیگران جدیدی نیز قرار است در این انیمیشن حضور داشته باشند که شامل آیو ادبیری در نقش حسادت، مایا هاک در نقش اضطراب، پل والتر هاوزر در نقش شرمندگی و ادل اگزارچوپولوس در نقش بی‌حوصلی است.

انیمیشن «درون و بیرون ۲» قرار است در تاریخ ۱۴ ژوئن سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳) روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: Collider

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *