تصویر تازه از پشت‌صحنه‌ی Captain America: Brave New World –

جدیدترین تصویر منتشر شده از فیلم Captain America: Brave New World ژولیوس اونا را در حال کارگردانی آنتونی مکی و زوشا راکمور به تصویر می‌کشد.

در این تصویر که توسط مجله‌ی Empire منتشر شده است، اونا، مکی و راکمور در مکانی شبیه به اتاق جنگ دیده می‌شوند و ظاهراً اونا در حال توضیح نکاتی به مکی و راکمور برای فیلمبرداری یک سکانس است. شما می‌توانید تصویر جدید منتشر شده از فیلم Captain America: Brave New World را در بخش زیر تماشا کنید.

anthony mackie xosha roquemore julius onah on the set of captain america brave new world

فیلم Captain America: Brave New World (کاپیتان آمریکا: جهان جدید) آغازگر مرحله‌ی جدیدی برای این شخصیت محبوب در دنیای سینمایی مارول خواهد بود و در زمانی رخ می‌دهد که پس از بازنشستگی استیو راجرز به جانشین وی، یعنی سم ویلسون در قامت کاپیتان آمریکای جدید از طرف دولت آمریکا مأموریت مهمی محول می‌شود.

او در انجام مأموریت خود به طور مداوم با رییس جمهور آمریکا، یعنی ثاندربولت دچار تنش می‌شود و همه‌چیز وقتی چالش‌برانگیزتر می‌شود که ساموئل استرن/لیدر باری دیگر باز می‌گردد.

فیلم Captain: America Brave New World به کارگردانی ژولیوس اونا و بر اساس فیلمنامه‌ای از مالکوم اسپلمن، دیلن ماسن، ژولیوس اونا و متیو اورتن توسعه یافته است. از بازیگران این اثر می‌توان به آنتونی مکی و هریسون فورد اشاره کرد.

فیلم Captain America: Brave New World در تاریخ ۱۴ فوریه‌ی ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن ۱۴۰۳) به روی پرده‌ی نقره‌ای می‌رود.

منبع: کولایدر

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *