تصاویر پشت صحنه فیلم Thunderbolts منتشر شد

تصاویری از پشت صحنه فیلم Thunderbolts منتشر شده که گردهمایی شخصیت‌های جدید و قدیمی دنیای سینمایی مارول را نمایش می‌دهد.

پروسه فیلم‌برداری یکی از مهمترین و متفاوت‌ترین پروژه‌های سینمایی و ابرقهرمانی دنیای سینمایی مارول تحت عنوان Thunderbolts (تاندربولتز) به کارگردانی جیک شریر و نقش آفرینی بازیگرانی همچون فلورنس پیو، سباستین استن، دیوید هاربر و وایات راسل مدتی می‌شود که به جریان افتاده تا ضدقهرمانان نمادین این فرنچایز را برای رویارویی با تهدیدی خطرناک گرد یکدیگر جمع نموده و وقایعی را رقم بزند که شاید از حال و هوای منحصر به فردی نسبت به باقی آثار ژانر ابرقهرمانی برخوردار باشد.

حال به تازگی تصاویری از پشت صحنه تاندربولتز فاش شده که حضور شخصیت‌های جدید و قدیمی را نمایش می‌دهد. در کنار حضور فلورنس پیو در قامت یلنا بلووا که به عنوان بیوه سیاه جدید دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود، می‌توانیم شاهد تصویری از هانا جان کامن در قامت شخصیت گوست باشیم؛ ضدقهرمانی که نخستین‌بار در فیلم Ant-Man and the Wasp (مرد مورچه‌ای و زنبورک) ظاهر شد.

شایعات مختلفی به گوش می‌رسد که شخصیت قدرتمند سنتری نیز در این فیلم حضور دارد اما تصویری که بتواند چنین گزارشی را تایید نماید، تاکنون منتشر نشده است. حضور کسی که قدرت‌هایی در حد و اندازه سوپرمن دارد، می‌تواند وقایع هیجان انگیزی را در دنیای سینمایی مارول به ارمغان بیاورد.

فیلم Thunderbolts برای اکران در تاریخ ۲۰ دسامبر (۳۰ آذر) برنامه ریزی شده است.

منبع: کامیک‌بوک

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *