تصاویر تازه فیلم مهیج و اکشن The Fall Guy

به تازگی تصاویری برای فیلم مهیج و اکشن The Fall Guy منتشر شده که رایان گاسلینگ و امیلی بلانت را نشان می‌دهند.

این فیلم سینمایی جدید، اثری در ژانر اکشن و مهیج و همچنین کمدی به شمار می‌رود که سکان کارگردانی آن را دیوید لیچ در دست دارد و نامه‌ای عاشقانه به بدلکاری در دنیای سینما است. با اینکه هنوز زمان زیادی تا اکران این اثر سینمایی باقی مانده اما از همین الان توانسته هیجان زیادی در بین مخاطبان ایجاد کند.

این اثر سینمایی با حضور رایان گاسلینگ و امیلی بلانت توانسته امتیاز بسیار خوبی از منتقدان دریافت کند و تحسین آن‌ها را برانگیزد. لازم به ذکر است که این اثر سینمایی به خاطر بدلکاری‌هایش، رکوردی در گینس به ثبت رسانده است.

حالا نیز تصاویری تازه از این اثر سینمایی منتشر شده که نیم نگاه دیگری از درون این فیلم را برای مخاطبان به ارمغان می‌آورد. یکی از این تصاویر رایان گاسلینگ را در کنار دیگر ستاره این اثر سینمایی یعنی استفانی هسو نشان می‌دهد و تصویر دیگر نیز امیلی بلانت را سلاح به دست به نمایش گذاشته است و در یکی دیگر از تصاویر نیز در حال صحبت با آرون تیلور جانسون است.

در چهارمین تصویر تازه منتشر شده از این اثر سینمایی نیز کارگردان دیوید لیچ در حال صحبت با رایان گاسلینگ و دو بدلکار است که شبیه به رایان گاسلینگ لباس پوشیده‌اند. این اثر سینمایی قرار است در تاریخ ۳ ماه مه سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: collider

just_abolfazl_BADMAN

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *