تاریخ اکران فیلم جدید جنگ ستارگان تأیید شد

دیزنی به تازگی تاریخ اکران جدیدترین فیلم از دنیای جنگ ستارگان یعنی فیلم The Mandalorian & Grogu را تأیید کرده است.

به تازگی جدیدترین فیلم از فرنچایز جنگ ستارگان توسط دیزنی اعلام شده و تاریخ اکران آن روی پرده سینماها نیز تأیید شده است. این در حالی است که فرنچایز جنگ ستارگان پس از اکران فیلم The Rise of Skywalker در سال ۲۰۱۹ میلادی به شدت از پرده سینماها فاصله گرفته و بیشتر روی دنیای سریال تمرکز داشته است.

در همان سالی که سرویس آنلاین دیزنی پلاس راه‌اندازی شد، سریال موفق و برجسته The Mandalorian با بازی پدرو پاسکال در نقش اصلی پخش شد و شخصیت بیبی یودا یا گروگو را معرفی کرد. پس از پخش سریال‌های متعدد از دنیای جنگ ستارگان در سال‌های ابتدایی دهه ۲۰۲۰، حالا کمپانی دیزنی تصمیم گرفته تا بار دیگر این فرنچایز را به روی پرده سینماها بازگرداند.

جدیدترین فیلم از فرنچایز جنگ ستارگان یعنی فیلم The Mandalorian & Grogu قرار است در تاریخ ۲۲ ماه مه سال ۲۰۲۶ میلادی (جمعه ۱ خرداد ۱۴۰۵) به روی پرده سینماها بیاید. علاوه بر این اثر سینمایی نیز ساخت فیلم بدون عنوان دیگری توسط شرمین عبید چینوی در دستور کار قرار دارد که بار دیگر با بازی دیزی ریدلی در نقش ری است و این اولین فیلم این فرنچایز به کارگردانی یک کارگردان زن خواهد بود.

این در حالی است که دیوید فیلونی در حال کار روی یک کراس‌اور حماسی است و سعی دارد تا کاراکترهای دوست‌داشتنی از MandoVerse را برای یک رویداد سینمایی کنار هم قرار بدهد. این در حالی است که جیمز منگلد نیز در حال کار روی اثری است که بیشتر به خاستگاه جدای می‌پردازد.

منبع: thedirect

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *