باکس آفیس | صدرنشینی فیلم Godzilla x Kong: The New Empire برای دومین هفته

فیلم Godzilla x Kong: The New Empire در دومین هفته اکرانش روی پرده سینماها توانست صدرنشین جدول باکس آفیس باقی بماند.

فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» جدیدترین فیلم از کمپانی لجندری به شمار می‌رود که در دومین هفته اکرانش روی پرده سینماهای داخل آمریکا توانست به فروش ۳۱٫۷ میلیون دلار دست پیدا کند و با این فروش نیز فروش کلی داخلی این اثر سینمایی پس از دو هفته اکران به رقم ۱۳۳٫۳ میلیون دلار رسیده است.

فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» در گیشه‌های بین‌المللی این هفته به فروش ۵۹٫۳ میلیون دلار دست پیدا کرد و توانست فروش کلی بین‌المللی خودش را به رقم ۲۲۶ میلیون دلار برساند. با احتساب فروش داخلی و بین‌المللی، این اثر سینمایی پس از دو هفته فروش جهانی ۳۶۱٫۱ میلیون دلار را کسب کرده است.

فیلم monkey man
فیلم Monkey Man

فیلم «مرد میمونی» محصول کمپانی یونیورسال است و اولین تجربه کارگردانی دو پتل به شمار می‌رود که در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماها توانست به فروش ۱۰٫۱ میلیون دلار دست پیدا کند و در جایگاه دوم جدول باکس آفیس این هفته قرار بگیرد.

این اثر سینمایی اکشن و مهیج در فروش خودش در گیشه‌های بین‌المللی تنها به مبلغ ۲٫۶ میلیون دلار بسنده کرد و دلیل آن نیز اکران این اثر سینمایی در سینماهای کم بوده که انتظار می‌رود در هفته‌های بعدی به تعداد آن‌ها اضافه شود. فروش جهانی این اثر در هفته ابتدایی رقم ۱۲٫۷ میلیون دلار بوده است.

فیلم ghostbusters frozen empire
فیلم Ghostbusters: Frozen Empire

فیلم Ghostbusters: Frozen Empire در جایگاه سوم جدول باکس آفیس این هفته قرار گرفته است. این فیلم کمپانی سونی که سومین هفته اکرانش روی پرده سینماها را سپری می‌کند، این هفته به فروش ۹ میلیون دلاری در داخل آمریکا بسنده کرد و فروش کلی داخلی‌اش را به رقم ۸۸٫۹ میلیون دلار رساند.

این اثر سینمایی در گیشه‌های بین‌المللی در این هفته به فروش ۷٫۱ میلیون دلاری دست پیدا کرد و توانست فروش کلی بین‌المللی‌اش را به رقم ۴۹٫۳ میلیون دلار برساند. با احتساب فروش داخلی و بین‌المللی، این اثر سینمایی تا به امروز بیش از ۱۳۸٫۲ میلیون دلار فروخته است.

یکی دیگر از فیلم‌هایت تازه اکران شده این هفته گیشه نیز فیلم The First Omen است که توانست فروش ۸ میلیون دلاری را در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماهای داخل آمریکا به دست بیاورد و در چایگاه چهارم جدول باکس آفیس بایستد. این اثر سینمایی در گیشه‌های بین‌المللی نیز ۹٫۱ میلیون دلار فروخت تا فروش جهانی آن در اولین هفته به رقم ۱۷٫۵ میلیون دلار برسد.

یکی دیگر از فیلم‌های تازه اکران شده این هفته گیشه نیز فیلم Someone Like You است که در فروش اولین هفته خودش به مبلغ ۳٫۸ میلیون دلار دست پیدا کرد و در جایگاه هفتم جدول باکس آفیس قرار گرفت. در ادامه جدول باکس آفیس این هفته را مشاهده می‌کنید.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلم فروش آخرهفته فروش جهانی (میلیون دلار)
۱ Godzilla x Kong: The New Empire ۳۰ ۳۶۱٫۱
۲ Monkey Man ۱۰٫۱ ۱۲٫۷
۳ Ghostbusters: Frozen Empire ۹ ۱۳۸٫۱
۴ The First Omen ۸ ۱۷٫۵
۵ Kung Fu Panda 4 ۸ ۴۱۰٫۴
۶ Dune: Part Two ۶٫۷ ۶۶۰٫۶
۷ Someone Like You ۳٫۸ ۳٫۸
۸ Arthur the King ۱٫۷ ۲۳٫۸
۹ Immaculate ۱٫۶ ۱۸٫۴
۱۰ Wicked Little Letters ۱٫۵ ۱۶

منبع: deadline – boxofficemojo

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *