ایفای نقش مادر ترزا توسط نومی راپاس در فیلم Mother

نومی راپاس بازیگر توانمند ۴۴ ساله سوئدی در فیلمی بیوگرافی Mother ایفای نقش مادر ترزا، راهبه مشهور کاتولیک را بر عهده خواهد داشت.

نومی راپاس بازیگر مشهور و توانمند سوئدی که سابقه همکاری با ریدلی اسکات در فیلم‌های بیگانه را داشته و اخیراً نیز با مجموعه تلویزیونی روان‌شناختی و علمی تخیلی Constellation حسابی سر و صدا به راه انداخته، قرار است تا ایفای نقش متفاوتی را در فیلم درام و بیوگرافی تحت عنوان Mother به کارگردانی تئونا استروگار میتوسکا بر عهده داشته باشد؛ کسی که سابقه تولید آثاری نظیر ۲۱ Days Until the End of the World و The Happiest Man in the Worldرا در کارنامه خود داشته است.

فیلم نام برده شده ۷ روز مهم و حیاتی از زندگی راهبه کاتولیک آلبانیایی به نام مادر ترزا (اگنس غنچه بویاجیو) را به تصویر خواهد کشید؛ جایی که برای آغاز دورانی جدید و تبدیل شدن به یک پرستار، زندگی خود در صومعه را پشت سر گذاشته است. مادر ترزا به سبب ارائه خدمات انسان‌دوستانه موفق به کسب جایزه صلح نوبل شده و رهبر کاتولیک‌های جهان یعنی پاپ فرانسیس به افتخار زحمات این زن فداکار ۸۷ ساله، او را رسماً یک قدیس خطاب کرده است.

نومی راپاس تاکنون در فیلم و سریال‌های جذاب و متنوعی به ایفای نقش پرداخته که در کمال تاسف هیچگاه آنطور که می‌بایست ارزش‌های بازیگری وی دیده و تحویل گرفته نشده است. امید می‌رود که ایفای نقش در قامت مادرز ترزا بتواند نقطه اوج بازیگری وی لقب گرفته و دستاوردهای ارزشمندی را برایش به همراه داشته باشد تا حدی که چه بسا بتواند در فصل جوایز نیز خوش بدرخشد.

در حال حاضر هیچ تاریخ اکرانی برای فیلم Mother اعلام نشده است.

منبع: کولایدر

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *