اولین واکنش‌ها به فیلم Godzilla X Kong: The New Empire | اکشن بدون داستان

منتقدان و بینندگان اولین نظرات خودشان درباره فیلم Godzilla X Kong: The New Empire را منتشر کردند.

فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» جدیدترین فیلم ساخته شده از دنیای سینمایی Monsterverse از کمپانی لجندری به شمار می‌رود و همانند فیلم قبلی این مجموعه محصول سال ۲۰۲۱ میلادی، آدام وینگارد سکان کارگردانی آن را در دست داشته است.

این اثر سینمایی که دنباله اتفاقات فیلم قبلی را در پیش می‌گیرد، داستان دو تایتان اصلی یعنی گودزیلا و کونگ را روایت می‌کند که با یکدیگر همکاری می‌کنند تا بتوانند جلوی شخصیت شرور جدیدی به نام اسکار کینگ را بگیرند، تایتانی که تبدیل به تهدیدی بسیار بزرگ برای جهان شده است.

قبل از اکران فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» روی پرده سینماها، منتقدان و بینندگان اولین واکنش‌های خودشان را نسبت به این اثر سینمایی به صورت آنلاین منتشر کردند که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. بر اساس این واکنش‏‌ها، این فیلم سینمایی همانند آثار قبلی این مجموعه، اکشن هیولایی بی‌وقفه را در اولویت بالاتری از شخصیت‌پردازی و موضوع قرار داده است.

اولین واکنش‌ها نسبت به فیلم گودزیلا در برابر کونگ ۲

فیلم godzilla x kong the new empire
فیلم Godzilla x Kong: The New Empire

آرون نیوویرث:

فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» نقاط شیرین بسیار زیادی برای من داشت. این اثر پر از اکشن‌های کایجو جذاب بود و شخصیت شرور بی‌رحمی را در مقابل کونگ قرار داد و همچنین یک گودزیلا تقویت شده را نشان داد. دن استیونز توانسته نقش‌آفرینی خوبی ارائه کند و این اثر سورپرایزهای خوبی نیز درون خودش داشت و مطمئنا اشتیاق بیشتری در من برای ادامه این فرنچایز ایجاد کرد.

جان نگوین:

فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» اثری بسیار سرگرم‌کننده است که با حضور دوباره کونگ و گودزیلا است و همین نیز دلیل کافی برای تماشای ویرانی شهرها و نابودی دیگر هیولاها به دست این تایتان‌ها به شمار می‌رود. شخصیت اسکار کینگ نوید شرور خوبی را می‌داد اما اصلا تهدیدکننده نبود. داستان شخصیت‌های انسانی نیز بی‌اهمیت و فراموش‌شدنی بودند.

Heroes Unbound:

تماشای این فیلم یک تجربه عجیب و غریب است که همکاری تایتان‌ها با مقیاس فوق‌العاده بزرگ و یک ماجراجویی بسیار سریع را نشان می‌دهد. این فیلم می‌داند که چطور در مقیاس بزرگ سرگرمی را ارائه کند و از همین رو، بهتر است با خیال راحت از تماشای آن لذت ببرید.

مایکل لی:

این اثر سینمایی یک نزاع پر سروصدا میان تایتان‌ها است که هیچ داستان انسانی خوبی درون خودش ندارد که بتواند ما در به صورت احساسی درگیر خودش کند. اما بینندگانی که برای دیدن نبردهای میان گودزیلا، کونگ، اسکار کینگ و شیمو به تماشای این فیلم می‌نشینند، از تماشای آن لذت می‌برند.

فیلم godzilla x kong the new empire
فیلم Godzilla x Kong: The New Empire

BeanzGotGamez:

این اثر سینمایی یک فیلم اکشن و کایجو بی‌وقفه برای عاشقان این ژانر به شمار می‌رود که از تماشای آن لذت ببرند. هر دو تایتان بزرگ یعنی کونگ و گودزیلا در مرکز داستان این فیلم جدید قرار دارند و برایان تایری هنری و دن استیونز نیز در کنار هم بسیار جالب و سرگرم‌کننده هستند اما این فیلم به هیولاهای غول پیکر تعلق دارد.

اندرو جی سالازار:

کارگردان آدام وینگارد به خوبی توانسته درون مایه یک اپرای راک و فانتزی را در این فیلم جای بدهد که همراه با موسیقی متن عالی و جلوه‌های بسیار سنگین است. این فیلم گاهی اوقات احمقانه و گاهی صمیمانه است و نامه‌ای عاشقانه به فیلم‌های دوره شاوا است.

ایان سندول:

فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» لذت‌بخش‌ترین فیلم دنیای سینمایی MonsterVerse تا به امروز است. داستان اندکی نحیف و ضعیف است اما نبرد تایتان‌ها آن را جبران کرده است.

تسا اسمیت:

این اثر سینمایی به خاطر عدم وجود دیالوگ در ابتدایش، شروع کندی دارد و به جای سرگرم‌کننده بودن بیشتر آبکی است. وقتی تایتان‌ها با یکدیگر مبارزه می‌کنند، اکشن فوق‌العاده است اما این کافی نیست. این فیلم زیبا به نظر می‌رسد اما اشتباهات زیادی درون خودش دارد.

بیل بریا:

فیلم «گودزیلا در برابر کونگ ۲» همانند یک کارتون دهه هشتادی به نظر می‌رسد که زنده شده است. این فیلم آنقدر رنگارنگ و شبیه به دنیای اسباب بازی‌ها است که حتی جوئل شوماخر را نیز شوکه می‌کند.

منبع: screenrant

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *