انتقاد تند برایان کاکس از بازی واکین فینیکس در فیلم ناپلئون

برایان کاکس ستاره مجموعه تلویزیونی Succession به شکلی تند و شدیداللحن به انتقاد از واکین فینیکس در قامت ناپلئون پرداخته است.

شاید بتوان گفت که آخرین ساخته ریدلی اسکات یعنی Napoleon (ناپلئون) با نقش آفرینی واکین فینیکس به عنوان یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سینمای هالیوود در سال‌های اخیر به شمار می‌رود که در ۲۰۲۳ میلادی اکران شد و برهه مهمی از زندگی رهبر بزرگ اروپا یعنی ناپلئون بناپارت را به تصویر کشید؛ اثری پرهزینه و جاه‌طلبانه که در زمان اکران توفیق چندانی کسب نکرد و با تنها ۲۲۱ میلیون فروش جهانی به کار خود پایان داد. البته که ریدلی اسکات از نسخه اکرانی رضایت نداشته و ادعا کرده که نسخه اصلی طولانی‌تر بوده و محتوای جامع‌تری را شامل می‌شود؛ نسخه‌ای که در آینده‌ای نه چندان دور منتشر خواهد شد.

حال برایان کاکس ستاره مجموعه تلویزیونی تحسین شده و بسیار زیبای Succession (وراثت) که با هر فصل جوایز تلویزیونی را درو می‌کرد، در تازه‌ترین سخنان خود انتقادات شدیدی را روانه ساخته ریدلی اسکات کرده و نقش آفرینی واکین فینیکس را افتضاح خطاب کرده است.

افتضاح است. نقش آفرینی واکین فینیکس وحشتناک جلوه داشته و نمی‌دانم که او چه فکری با خود کرده است. گمان می‌کنم که خود شخص واکین فینیکس مقصر چنین اتفاقی بوده و ریدلی اسکات دخالتی در شیوه بازیگری وی نداشته تا حدی که حتی من نیز می‌توانم نقش آفرینی بهتری نسبت به او ارائه دهم. شما می‌توانید بگویید که درامای خوبی دارد ولی این یک دروغ است.

برایان کاکس سپس با به شوخی گرفتن نام واکین سعی داشت تا شیوه نقش آفرینی‌اش در قامت ناپلئون بناپارت را به باد انتقاد بگیرد و در ادامه خود شخص ریدلی اسکات را نیز هدف قرار داد و از فدا کردن واقعیت تاریخی در قبال نمایشی که بتواند پرفروش جلوه نماید، ابراز تاسف نمود.

منبع: ورایتی

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *